Dzień Babci i Dziadka 2024

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Chcąc wyrazić swoją wdzięczność dzieci z grupy Misie, Pszczółki i Biedronki z Przedszkola Samorządowego w Klimontowie zaprosiły swoje Babcie oraz Dziadziusiów na uroczystość z okazji ich święta. Najdroższych sercu Gości zabraliśmy w sentymentalną i wzruszającą podróż do czasów ich młodości. Przy dźwiękach romantycznych melodii z ubiegłego wieku przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły na scenie wywołując radosne wspomnienia najpiękniejszych lat. Były życzenia, podziękowania i duuużo przytulania! To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i zadumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. DRODZY DZIADKOWIE JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !