Listy do Św. Mikołaja

1 grudnia 2022 roku dzieci z grupy Pszczółek miały możliwość przekazania swoich listów do Św. Mikołaja, pogłębić swoje informacje na temat zawodu listonosza, gdyż do przedszkola został zaproszony gość specjalny - listonosz, pani Agnieszka Polit, pracownik Poczty Polskiej. Dzieci mogły obejrzeć jak wygląda mundur pocztowca oraz logo poczty. Największą atrakcją było zaadresowanie swojego listu do Św. Mikołaja. Nasz gość zaprezentował wszystkim swoją ogromną torbę, w której nosi listy i opowiedział o znaczkach pocztowych. Pani Agnieszka pozwoliła także przymierzyć nam czapkę listonosza. Przekazała przedszkolakom wiele ciekawych informacji o swojej pracy. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce.

Listy do Św. Mikołaja - listonosz1
Listy do Św. Mikołaja - listonosz10